×

1.000 ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo

Aksoy Ortopedik Medikal ve Sağlık Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti. bundan böyle "Aksoy Ortopedi" olarak anılacaktır. Aksoy Ortopedi, web sitesinde ulaşılabilirliği kolay ve aynı zamanda güvenli bir alışveriş amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır.

Sözleşmenin Onaylanması

Aksoy Ortopedi sanal mağazasından alışveriş yapmak istiyorsanız ister üye olarak isterseniz de olmadan yapabilirsiniz. Her iki durumda da, Aksoy Ortopedi üyelik, gizlilik/güvenlik, hizmet sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz demektir. Kullanıcı, herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren Aksoy Ortopedi kullanım sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir.

Aksoy Ortopedi aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Aksoy Ortopedi Üyelik Sistemi

Aksoy Ortopedi üyesi kendisinin belirleyeceği bir "Şifre"ye sahip olur.

Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğin olması mümkün değildir. "Şifre" sadece kullanıcı tarafından bilinir.

Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Şifre`nin seçimi ve korunması tamamı ile kullanıcının sorumluluğundadır.

Aksoy Ortopedi, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.

Üye olduğunuzda Aksoy Ortopedi`den satın aldığınız bir ürünün teslimatı için sizden istenen kimlik bilgileri, teslimat adresleri, irtibat numaraları gibi bilgileri her seferinde yeniden yazmanız gerekmeyecek. Üye olurken bir defaya mahsus verdiğiniz bu bilgiler her alışverişinizde otomatik olarak yerini alır. Ayrıca bu bilgileri istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Her alışverişinizde bu bilgilerin otomatik olarak görüntülenmesi size hem zaman kazandırır hem de kolaylık sağlar.

Üyelik bilgilerimi ve şifremi daha sonra değiştirebilir miyim?

Üyelik ve iletişim bilgilerinizi "Üyelik" bölümünden kolayca güncelleyebilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması, siparişlerinizin teslimi ve size sunacağımız üyelik fırsatları bakımından çok önemlidir. Satış yetkililerimiz sizin güvenliğiniz için, gerekli gördükleri durumlarda, bu bilgilerin güncelliğini ve doğruluğunu kontrol edebilirler. Verilmiş olan bilgilerin gerçeklerle örtüşmemesi ya da güncelliğini yitirmiş olması halinde siparişin onaylanmamasına karar verebilirler. (Örnek; Siparişle ilgili açık olmayan durumlar, güvenlik, verilen telefon numarasından doğru kişiye ulaşılamaması halinde, yanlış bilgi vb.)

Üyelik şifremi unutursam ne yapmalıyım?

Üyelik bilgileri ekranında "Şifremi Unuttum" linkine tıklayıp, mail adresinizi girerseniz yeni şifreniz mail adresinize yollanacaktır. Şifreniz kayıtlarımızda tutulmamaktadır, bu nedenle size geçici şifreniz mail yolu ile gönderilecektir. Daha sonra siz bu geçici şifre ile üye girişi yapıp yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Üye olduğum e-posta adresini artık kullanmıyorsam ne yapmalıyım?

Üye olduğunuz e-posta adresini değiştirmeniz ne yazık ki mümkün değildir. Bunun için yeniden üye olmanız gerekmektedir. Sizlerin güvenliği için üyelik bilgilerinizin başka bir hesaba aktarımına sistemlerimiz izin vermemektedir.

Üye olmadan veya üye girişimi tamamlamadan alışveriş yapabilir miyim?

Aksoy Ortopedi`de yer alan ürünleri incelemeniz ve sepete atmanız için üye olmanız zorunlu değildir. Üye olmadan da güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.