×

1.000 ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo

Aksoy Ortopedik Medikal ve Sağlık Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti. bundan böyle "Aksoy Ortopedi" olarak anılacaktır. Aksoy Ortopedi, web sitesinde güvenli ve rahat bir zaman geçirmeniz amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır.

Aksoy Ortopedi`ye vermiş olduğunuz kişisel bilgileri, iletişim bilgilerini ve diğer bilgileri;

Sizlere e-posta ile bültenler ve duyurular göndermek,

İş başvurularınızı değerlendirmek,

Öneri, memnuniyet, şikayet ve diğer taleplerinizi incelemek,

Satın aldığınız ürün/ürünleri teslim etmek,

Sizlere SMS ile kampanya veya aktivite duyuruları iletmek,

Ziyaretçi ve üyelerine ait kullanıcı profillerini oluşturmak,

Çeşitli istatistiki değerlendirmeler yapmak,

Veri tabanı oluşturmak,

Pazar araştırmalarında kullanmak amaçları için edinmektedir.

Bu bilgilere sadece Aksoy Ortopedi yetkilileri ulaşabilirler. Aksoy Ortopedi, web sitesindeki linklerle gittiğiniz diğer sitelerin gizlilik yaklaşımlarını kontrol edip değerlendirmenizi tavsiye eder.

Aksoy Ortopedi edindiği bilgileri alttaki şartlar doğrultusunda kullanmaktadır.

Kişisel bilgilerin, iletişim bilgilerinin ve diğer bilgilerin verilmesi / değiştirilmesi

Ziyaretçilerimiz, bir ürün satın alabilmek, öneri, memnuniyet, şikayet, diğer taleplerini iletebilmek için bazı kişisel bilgilerini Aksoy Ortopedi ile paylaşmaktadırlar. İstedikleri taktirde üyelerimiz kişisel bilgilerini değiştirebilmektedirler. Bu bilgiler sadece üyelerin kendileri veya yetkili Aksoy Ortopedi personeli tarafından değiştirilebilmektedir.

Diğer ziyaretçi bilgilerinin toplanması

Aksoy Ortopedi, IP adreslerini ziyaretçilerinin kapsamlı demografik bilgilerini toplamak ve onları genel bir şekilde tanımlamak amacıyla da kullanılabilir. Web sitesinde oluşabilecek sorunların hızla çözümlenebilmesi için firmamız gerektiğinde ziyaretçilerin IP adreslerini tespit etmekte ve bunları kullanmaktadır. Aksoy Ortopedi, ziyaretçilerinin web sitesindeki gezintileri esnasında tıklanan alanlar ve ziyaret edilen bölümler gibi bilgileri otomatik olarak toplamaktadır. Sayfaların nereden geçerek veya ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojiyi de kullanmaktadır. Bu teknoloji ve diğer bilgilerin toplanması ile amaçlanan çeşitli istatistiki değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında bu bilgileri kullanabilmektir.

Aksoy Ortopedi`deki bilgilerinizin paylaşımı

Aksoy Ortopedi`de alışveriş yaparken verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemlerimizde saklanmaz. Bu bilgiler alışverişinizin tamamlanması esnasında doğrudan çalıştığımız bankaya şifrelenmiş olarak iletilir. 3. şahısların kredi kartı bilgilerinize erişimi SSL uluslararası güvenlik protokolü ile engellenir.

Aksoy Ortopedi, ziyaretçilerine ve üyelerine ait bilgileri altta belirtilen durumlarda açıklamak hakkına sahiptir:

Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği, veya yasal prosedürler gerektirdiği taktirde ve yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi durumunda;

Resmi makamlardan ziyaretçi veya üye`ye yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya ziyaretçi veya üyenin Aksoy Ortopedi sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde Aksoy Ortopedi, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik gibi yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;

Ziyaretçilerin ve üyelerin kullanıcı profillerinin Aksoy Ortopedi`nin kendi bünyesinde kullanılmak üzere oluşturulması amacıyla,

Ziyaretçi veya üyelerin, bilgilerinin paylaşılması konusunda izni mevcut ise,

Ziyaretçi ve üyelerine ürün ve servisler sunarken, işbirliği gerçekleştirdiği firmalara, bu ürünün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

Ziyaretçi ve üyelerin, Aksoy Ortopedi`den talep ettiği ürün ve hizmetlerin temin edilmesi, geliştirilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

Ziyaretçilerin veya üyelerin hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerde. Aksoy Ortopedi, size ait bilgilerin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu oluşabilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Hizmetlerimizden ve servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Aksoy Ortopedi, işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini önceden haber vermeden dilediği zaman değiştirerek web sitesinde yayınlar. Aksoy Ortopedi`nin değişiklik yaptığı "Gizlilik Politikası" hükümleri web sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

Güvenli Alışveriş

Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka`nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Site içi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır.

Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

Anketler

Zaman zaman site dahilinde genel yaklaşımı öğrenmek için anketler düzenlenebilir. Aksoy Ortopedi hiçbir şekilde anketlere katılan kullanıcıların cevaplarını kullanıcı ile ilişkilendirerek kaydetmemektedir. Cevaplar genel istatistiksel yöntemlerle toplanmaktadır. Kullanıcıya her zaman ankete katılmama hakkı sunulmaktadır.